Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у понеділок Світлої Седмиці

Служіння єпископа Андрія у понеділок Світлої Седмиці

17 квітня 2023 року, у понеділок Світлої Седмиці, другий день свята Пасхи, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Пасхальні богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням Преосвященному владиці співслужили клірики собору.

Напередодні ввечері Преосвященний архіпастир звершив Велику вечірню з читанням Євангелія.

За Божественною літургією підносились особливі молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир очолив хресну ходу навколо собору зі співом канону Пасхи і читанням воскресних Євангелій.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав усіх вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес!».

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ