Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив чернечий постриг

Митрополит Іриней звершив чернечий постриг

16 березня 2023 року, у четвер третьої седмиці Великого посту, священноархімандрит Свято-Миколаївського Самарського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чернечий постриг у Свято-Миколаївському храмі Самарської обителі.

Чтець Іоанн (Іван) Анатолійович Розвадовський був пострижений в чернецтво з нареченням імені Нестор на честь преподобного Нестора Літописця, Печерського, у Ближніх печерах (день пам’яті 27 жовтня / 9 листопада).

За богослужінням молилися також вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, намісник монастиря архімандрит Досіфєй (Савєлов), благочинний 2-го Новомосковського церковного округу протоієрей Сергій Заброцький, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Дніпро, сел. Нові Кайдаки протоієрей Анатолій Розвадовський, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко), співробітник Київської духовної академії і семінарії ієромонах Павел (Вітрюк), клірик Бориспільської єпархії архідиякон Димитрій (Вербовий), клірики Кременчуцької єпархії архімандрит Іосиф (Богайчик) та протодиякон Михаїл Фостюк.

Після постригу владика Іриней звернувся до новопостриженого ченця з напутнім словом, після чого монах Нестор та братія на чолі з митрополитом Іринеєм пройшли до Трапезного храму на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських, де протягом кількох днів читатиметься Неусипаний Псалтир.

Фото: Юрій Жаріков

Інформаційний відділ