Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив читання третьої частини Великого канону преподобного Андрія Критського

1 березня 2023 року у середу першої седмиці Великого посту в Свято-Благовіщенському храмі м. Дніпро митрополит Іриней очолив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

За богослужінням молились секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Василій Синюк, клірики та парафіяни храму.

Після читання канону владика Іриней звернувся до присутніх зі словами архіпастирських настанов.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ