В неділю, 19 листопада 2023 року, в робочому кабінеті Адміністративно-Єпархіального Центру Дніпропетровської єпархії УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней прийняв вихованців Недільної школи храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова селища Сухачівка м. Дніпра.
Візит дітей до владики Іринея відбувся з нагоди ювілею 30-ти річчя архіпастирського служіння Його Високопреосвященства на Дніпропетровській кафедрі, який відзначається в цьому році.
На зустрічі були присутні викладачі та вихованці Недільної школи, приходський актив, а також колишній парафіянин цього храму, завідувач канцелярії Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко).
Вихованці недільної школи виконали пісню авторства святителя Миколая Сербського «Віра вічна», а також привітали Високопросвященного владику співом многоліття та вручили букет квітів.
Після вітальних слів владика звернувся до присутніх зі словами подяки та поділився споминами свого служіння Церкві в різних куточках світу.
Наприкінці зустрічі владика благословив гостей та вручив книги Біблійна історія, а також солодкі подарунки.
Після зустрічі з митрополитом Іринеєм, вихованці недільної школи відвідали Свято-Троїцький кафедральний собор м. Дніпро.
До відома:
Недільна школа при храмі святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова започаткована у 2000 році. Незмінним керівником школи являється дружина настоятеля храму Людмила Павлівна Воронова. Наразі в школі навчається 20 дітей. Дітям викладаються основи православної віри, спів та малювання. Регулярно проводяться вистави приурочені до великих церковних свят – святого Миколая, Різдва Христового та Пасхи. Вихованці школи неодноразово приймали учать в різноманітних загальноєпархіальних заходах – ярмарках та брейн-рингах для недільних шкіл. Цьогоріч, до свята Захисників України, вихованці школи намалювали патріотичні малюнки для наших захисників, які були передані волонтерами на фронт.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-5-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-6-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-7-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-8-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-9-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-10-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-12-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-11-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-13-387x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_privitannya-mitropolitu-irineyu-vid-suhachivskoyi-nedilnoyi-shkoli-1.jpg)