Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у день пам’яті 40 мучеників Севастійських

Служіння єпископа Андрія у день пам’яті 40 мучеників Севастійських

21 березня 2023 року, у вівторок 4-ї седмиці Великого посту, в день вшанування святих 40-ка мучеників Севастійських (перенесене святкування з 22 березня згідно 4-тій Марковій главі Типікона під 9 березня) вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні під час вечірнього богослужіння преосвященний владика очолив полієлей та помазав присутніх освяченим єлеєм.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ