19 листопада 2023 року, у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Павла, патріарха Константинопольського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
Напередодні ввечері, архіпастир очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі.
За богослужінням Високопреосвященному владиці співслужили клірики собору.
За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.
Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх з воскресним днем, та преподав святительське благословіння.
Вечері того ж дня, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященнійший архіпастир звершив читання акафісту Господу нашому Іісусу Христу.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_u-nedilyu-24-tu-pislya-p-yatidesyatnitsi-arhiyepiskop-andrij-zvershiv-bozhestvennu-liturgiyu-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_u-nedilyu-24-tu-pislya-p-yatidesyatnitsi-arhiyepiskop-andrij-zvershiv-bozhestvennu-liturgiyu-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_u-nedilyu-24-tu-pislya-p-yatidesyatnitsi-arhiyepiskop-andrij-zvershiv-bozhestvennu-liturgiyu-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-19_u-nedilyu-24-tu-pislya-p-yatidesyatnitsi-arhiyepiskop-andrij-zvershiv-bozhestvennu-liturgiyu-4-870x580.jpg)