Додому Новини єпархії В Дніпропетровській єпархії УПЦ допомагають цивільним та військовим, лікарням, біженцям – репортаж...

В Дніпропетровській єпархії УПЦ допомагають цивільним та військовим, лікарням, біженцям – репортаж (оновлюється)

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея силами Дніпропетровської єпархії організована всебічна допомога біженцям та всім, хто постраждав внаслідок бойових дій, що тривають на території України.

Фонд людей доброї волі «Добровольці» продовжує свою місію: виконуються виїзди автобусів по місту Дніпро, де кожен може отримати гарячий обід та медичну допомогу.

При храмах, де є підвальні приміщення, організовані бомбосховища, де під час тривоги приймають людей.

У військові частини передано продукти харчування і побутові речі.

При храмах організовані пункти прийому допомоги продуктами, речами і всім чим можливо допомогти воїнам нашої української армії, і громадянам які постраждали та потребують допомоги. Вся допомога буде передана до штабів державної допомоги.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ