Домой Новости епархии В Південно-Східному міжрегіональному управлінні проведено зустріч керівництва з представниками благодійних, громадських організацій...

В Південно-Східному міжрегіональному управлінні проведено зустріч керівництва з представниками благодійних, громадських організацій та релігійних конфесій

16 червня 2020 року в Південно-Східному міжрегіональному управлінні в м. Дніпрі відбувся захід під головуванням в.о. начальника міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Вадима Кірієнка за участю начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими підполковника внутрішньої служби Тетяни Котик та представників релігійних конфесій, благодійних та громадських організацій.

В заході прийняв участь керівник відділу в справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Валентин Дорощук.

Вадим Кірієнко подякував представникам благодійних, громадських організацій та релігійних конфесій за вагомий внесок у попередженні розповсюдження коронавірусу в установах виконання покарань, високу громадську позицію, ініціативність, плідну співпрацю та взаємодію з державними установами ДКВС України в питаннях щодо недопущення занесення і поширення COVID-19 та вручив подяки. Всього було відзначено 43 представника цих організацій, а також небайдужих громадян.

Отець Валентин отримав подяку від в.о. начальника міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Вадима Кірієнка.

Під час зустрічі були визначені спільні заходи щодо взаємодії у майбутньому. Учасники заходу висловили готовність в подальшій співпраці та взаємодії.

за матеріалами
Південно-Східного МРУ ПВКП МЮ