З давніх-давен існує чудовий звичай – в дні Святок прославляти новонародженого Богомладенця Христа, в особливих піснях – колядках. Недільна школа Свято-Троїцького кафедрального собору на честь Апостола Андрія Первозваного підтримала цю добру традицію.
Так, 11 січня 2023 року вихованці Недільної школи та їхні батьки мали честь привітати з великим Святом митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, та виконати Різдвяні колядки.
Владика Іриней преподав гостям своє святительське благословення та солодкі гостинці.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-4-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-5-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-6-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-7-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-8-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/2023-01-11_vihovantsi-nedilnoyi-shkoli-privitali-mitropolita-irineya-z-rizdvom-hristovim-9-870x580.jpg)