Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав українців з Днем Хрещення Київської Русі, з Днем державності (відео)

  Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав українців з Днем Хрещення Київської Русі, з Днем державності (відео)

  У своїй проповіді в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та день Хрещення Русі Блаженніший Митрополит Онуфрій підкреслив, що князь Володимир заснував велику державу — Київська Русь, наступницею якої сьогодні є Україна й закликав молитися святому Хрестителю за рідну землю. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

  «Багато десятків тисяч людей прийшли до Христа. З людей нечестивих вони стали благочестивими, із тлінних стали світлими, із жорстоких стали добрими, — розповів про наслідки Хрещення князем наших пращурів Предстоятель. — Сам святий Володимир до Хрещення був досить жорсткою людиною, войовничим, розпусним, як це було заведено у язичництві, але коли охрестився, змінився – став ціломудренним, добрим, світлим і його почали називати “красне сонечко” (красиве сонце)».

  Архіпастир зазначив, що цього дня ми також святкуємо День державності.

  «Ми, дорогі брати та сестри, святкуємо сьогодні й державне свято — День державності, тому що князь Володимир заснував таку велику державу, яка називалась Київська Русь. Сьогодні наступниця Русі – це Україна», — сказав він.

  За словом Його Блаженства, «ми молимося святому князю Володимиру, щоб він благословив нашу землю, благословив наш народ, щоби він своїми молитвами зупинив кровопролиття, яке є на нашій землі».

  Блаженніший владика зазначив, що пропри великий жаль і сум, який охоплює всіх українців, потрібно вірити й надіятися, що молитвами святого князя Володимира Господь припинить війну і в нас запанує мир.

  https://news.church.ua