Додому Новини єпархії 5-та річниця архієрейської хіротонії архієпископа Петропавлівського Андрія

5-та річниця архієрейської хіротонії архієпископа Петропавлівського Андрія

23 грудня 2023 року, у день пам’яті святителя Іоасафа, єпископа Бєлгородського та 5-ї річниці архієрейської хіротонії вікарія Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископа Петропавлівського Андрія, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро відбулось святкове богослужіння.

5 років тому, 23 грудня 2018 року, майбутнього архієпископа Андрія, а тоді архімандрита Андрія у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври висвятили у єпископа Петропавлівського.

Божественну літургію очолив вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій у співслужінні кліриків собору.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту духовенства та парафіяни привітали владику Андрія з 5-ю річницею архієрейської хіротонії.

Архієпископ Андрій подякував усім за спільну молитву та привітання.

*******

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней також привітав архієпископа Андрія з 5-ю річницею архієрейської П’ятидесятниці. Правлячий архієрей подякував владиці Андрію за допомогу у справі управління єпархією та нелегкий подвиг єпископського служіння. Владика Іриней також побажав, щоб при здійсненні свого апостольського служіння він невпинно прагнув сповіщати спасительні Євангельські істини, утверджуючи народ у правді Божій та благочесті, наставляючи його у вірі, надії та християнській любові, дбаючи про розвиток церковно-парафіяльного життя у Петропавлівському вікаріатстві.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ