Додому Новини єпархії Шоста річниця від дня смерті протоієрея Валентина Цешковського

Шоста річниця від дня смерті протоієрея Валентина Цешковського

23 грудня 2023 року – виповнилося шість років від дня смерті протоієрея Валентина Цешковського – почесного громадянина міста Павлограда, секретаря Дніпропетровського єпархіального управління, благочинного церковного Павлоградського округу.

Цього дня в Успенському храмі м. Павлограда Дніпропетровської області, де на території храму похований протоієрей Валентин Цешковський, пройшли заупокійні богослужіння, які очолив благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай у співслужінні духовенства єпархії.

Після закінчення Літургії було здійснено панахиду та літію на могилі протоієрея Валентина Цешковського.

Протоієрей Валентин Цешковський – секретар Дніпропетровського єпархіального управління, благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса-Нерукотворного Образу кафедрального собору м. Павлограда, раптово помер 23 грудня 2017 року на 57 році життя.

Служінню Святій Православній Церкві він присвятив 33 роки свого життя.

Його душпастирська діяльність проходила у храмах Дніпропетровської області. Більшу частину свого пастирського служіння він провів на Павлоградщині 30 років, а також на посаді секретаря Дніпропетровського єпархіального управління 25 років.

Похований покійний протоієрей Валентин Цешковський біля Успенського храму м. Павлограда, в якому він розпочинав своє пастирське служіння на Павлоградщині.

25 квітня 2018 року на сесії Павлоградської міської ради депутати ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Павлограда» протоієрею Валентину Цешковському (посмертно).

Нехай Господь упокоїть душу приснопам’ятного протоієрея Валентина в оселях праведних і сотворить йому вічну пам’ять!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ