Додому Новини єпархії Архіпастирський візит в Іллінське подвір’я Тихвінського жіночого монастиря

Архіпастирський візит в Іллінське подвір’я Тихвінського жіночого монастиря

2 серпня 2023 року, у день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав Іллінське подвір’я Тихвінського жіночого монастиря в с. Кочережки Павлоградського району Дніпропетровської області.

Митрополит Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у Іллінському храмі подвір’я Тихвінського жіночого монастиря.

Правлячому архієрею співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук та духовенство монастиря.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестри обителі.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння відбувся чин славлення.

Митрополит Іриней привітав ігуменю Зосиму, сестер обителі та паломників з престольним святом, а також поздоровив з днем тезоіменитства Іллю Ничипорука, студента 3-го класу Київської духовної семінарії, який несе послуг іподиякона у правлячого архієрея Дніпропетровської єпархії.

На завершення візиту митрополит Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ