Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії

Служіння єпископа Андрія у день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії

2 серпня 2023 року, у день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Преосвященний архіпастир очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після завершення Божественної Літургії Преосвященний владика очолив Чин малого освячення води.

На завершення богослужіння було звершено чин славління святому пророку Божому Ілії, після чого Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ