Додому Новини єпархії Престольне свято храму преподобного Серафима Саровського чудотворця міста Дніпро

1 серпня 2023 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського чудотворця, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Серафима Саровського м. Дніпро, пр. Мануйлівський.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Синельниківського церковного округу протоієрей Віктор Власов, керівник єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Олексій Гетьман, керівник єпархіального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи протоієрей Валентин Дорощук, настоятель храму протоієрей Олександр Курочкін, духовенство Каменської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід.

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх присутніх зі святом, а також поздоровив протоієрея Олександра Курочкіна з 30-річчям з дня священицької хіротонії. На молитовну згадку архіпастир подарував протоієрею Олександру хрест з прикрасами.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ