Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у день пам’яті преподобного Серафима Саровського

Служіння єпископа Андрія у день пам’яті преподобного Серафима Саровського

1 серпня 2023 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Преосвященний архіпастир очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом, та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ