Додому Новини єпархії У І-му Новомосковському церковному окрузі призначено нового благочинного

У І-му Новомосковському церковному окрузі призначено нового благочинного

Указом керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея (Указ №49 від 27 липня 2023 року) новим благочинним І-го Новомосковського церковного округу і настоятелем храму Сорока Мучеників Севастійських м. Новомосковська Дніпропетровської області призначено протоієрея Володимира Ляшенко.

Відтепер на протоієрея Володимира Ляшенко покладається адміністративна відповідальність за розвиток церковного життя в очолюваному ним окрузі.

Раніше посаду благочинного І-го Новомосковського церковного округу і настоятеля храму Сорока Мучеників Севастійських м. Новомосковська Дніпропетровської області обіймав протоієрей Андрій Шевчук, який раптово відійшов до Господа 15 червня 2023 року.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ