Додому Новини єпархії Архіпастирський візит в с. Троїцьке Павлоградського благочиння

Архіпастирський візит в с. Троїцьке Павлоградського благочиння

10 червня 2023 року, у день віддання свята П’ятидесятниці, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцький храм села Троїцьке, Павлоградського району Дніпропетровської області та звершив святкову Божественну літургію.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, настоятель храму ієромонах Вікентій (Таран) та духовенство єпархії.

На малому вході Преосвященний владика нагородив протоієрея Анастасія Струкова правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся зі словом проповіді.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії був звершений хресний хід.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир звернувся до всіх присутніх з вітальним словом в якому передав вітання та благословення керуючого єпархією митрополита Іринея, вручив благословенні грамоти від імені його Високопреосвященства, подякував духовенству та всім парафіянам та гостям за молитву та преподав усім святительське благословення.

Після богослужіння владика відвідав сільський будинок культури де зустрівся з випускниками місцевого ліцею. На зустрічі був присутній директор ліцею Євген Анатолійович Чуприна. Владика звернувся до випускників зі словом привітання, окропив їх святою водою та подарував книги «Біблійна історія».

Після цього владика Андрій відвідав новозбудовану будівлю Виконавчого комітету Троїцької сільської ради та окропив приміщення святою водою.

На богослужінні та громадських заходах Преосвященного архіпастиря супроводжував голова Троїцької ОТГ Олег Олександрович Чуприна.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ