Додому Новини єпархії Архіпастирський візит митрополита Іринея у село Троїцьке

Архіпастирський візит митрополита Іринея у село Троїцьке

21 січня 2024 року, у 33-тю Неділю після П’ятидесятниці, після Богоявлення, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі в с. Троїцьке Петропавлівського благочиння.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Олександр Тютюма та духовенство єпархії.

За богослужінням молилися представники місцевої влади.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Олександра Тютюму – правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив орден і медалі УПЦ благодійникам, трудівникам і парафіянам храму.

Насамкінець митрополит Іриней благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ