Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій відвідав Харківську єпархію

Архієпископ Петропавлівський Андрій відвідав Харківську єпархію

11-12 листопада 2023 року, з благословіння митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій відвідав Харківську єпархію, де взяв участь у святкових богослужіннях на честь Озерянської ікони Божої Матері.

Всенічне бдіння та Божественна літургія були звершені у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.

Богослужіння очолив Високопреосвященнійший Онуфрій, митрополит Харківський і Богодухівський у співслужінні Високопреосвященнійшого Андрія архієпископа Петропавлівського, вікарія Дніпропетровської єпархії і Преосвященнійшого Іоанна, єпископа Ізюмського і Куп’янського та духовенства Харьківської єпархії.

На сугубій єктенії Високопреосвященний владика Онуфрій підніс молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння Преосвященні владики зі священнослужителями та віруючими піднесли молитву Пресвятій Богородиці «Царице моя Преблага».

Після закінчення Божественної Літургії Високопреосвященний митрополит Онуфрій привітав архієпископа Андрія, єпископа Іоанна, духовенство та вірних Харківської єпархії з престольним святом.

За матеріалами сайту
Харківської єпархії УПЦ