Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

23 лютого 2024 року, у день пам’яті священномученика Харалампія, єпископа Магнезійського, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Після богослужіння владика Андрій звернувся до парафіян зі словом проповіді, подякував за спільну молитву та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ