Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

12 лютого 2024 року, у день пам’яті вселенських вчителів та святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав зі святом та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ