Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Літургію святителя Іоанна Златоуста у Преображенському соборі

23 березня 2024 року, у суботу першої седмиці Великого посту, день пам’яті великомученика Феодора Тирона та святих сорока мучеників Севастійських (перенесене святкування з 22 березня), вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію святителя Іоанна Златоуста у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ, владу та військо, а також за всіх полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після завершення Богослужіння архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ