Додому Новини єпархії Престольне свято храму 40 мучеників Севастійських міста Новомосковськ

Престольне свято храму 40 мучеників Севастійських міста Новомосковськ

23 березня 2024 року, у суботу першої седмиці Великого посту, день пам’яті великомученика Феодора Тирона та 40-а мучеників Севастійських, з нагоди престольного свята храму в ім’я 40 мучеників Севастійських м. Новомосковськ Дніпропетровської області митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста.

За богослужінням ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 1-го Новомосковського церковного округу і настоятель храму протоієрей Володимир Ляшенко, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив благочинного 1-го Новомосковського церковного округу і настоятель храму протоієрея Володимира Ляшенко правом носіння митри.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Літургії був звершений чин славлення та виголошено многоліття.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ