Додому Новини єпархії У Неділю Торжества Православ’я митрополит Іриней очолив урочисте богослужіння

У Неділю Торжества Православ’я митрополит Іриней очолив урочисте богослужіння

У Неділю Торжества Православ’я митрополит Іриней очолив урочисте богослужіння

24 березня 2024 року, у Неділю першу Великого посту, Торжество Православ’я, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив урочисте богослужіння у головному соборі Дніпропетровської єпархії УПЦ – Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський), а також духовенство собору.

На сугубій єктенії помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії митрополит Іриней очолив особливий молебень, який звершується лише у першу неділю Великого посту.

Насамкінець митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді та благословив усіх.

Увечері у першу Неділю Великого посту, за вечірнім богослужінням, митрополит Іриней у співслужінні кліриків собору прочитав Акафіст Божественним Страстям Христовим.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ