Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Неділю першу Великого посту

Служіння архієпископа Петропавлівського Андрія у Неділю першу Великого посту

24 березня 2024 року, у Неділю першу Великого посту, Торжество Православ’я, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію святителя Василія Великого та Чин Торжества Православ’я у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ, владу та військо, а також за всіх полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії архіпастир очолив Чин Торжества Православ’я.

Після завершення Богослужіння архіпастир звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Ввечері цього ж дня, під час Великої вечірні, владика Андрій очолив Чин Пасії – читання Акафіста та Євангелія про Божественні Страсті Христові.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ