Додому Новини єпархії Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію в храмі-пам’ятнику

Архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію в храмі-пам’ятнику

20 січня 2024 року, в суботу по Богоявленні та день пам’яті Собору святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій єпархії архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в храмі-пам’ятнику на Набережній річки Дніпро з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний 1-го міського церковного округу м. Дніпро протоієрей Володимир Аксютін, настоятель храму протоієрей Димитрій Аксютін та духовенство єпархії.

Напередодні Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Наприкінці Літургії Високопреосвященний ієрарх очолив Чин славлення.

Після богослужіння владика Андрій привітав всіх присутніх з великим святом Богоявлення, передав благословення і привітання зі святом від митрополита Іринея та преподав усім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ