Додому Новини єпархії У день Богоявлення митрополит Іриней звершив Літургію та освятив води Дніпра

У день Богоявлення митрополит Іриней звершив Літургію та освятив води Дніпра

19 січня 2024 року, у день Богоявлення, Хрещення Господа нашого Іісуса Христа, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського правобережного церковного округу і настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін, керівник військового відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ ієромонах Нестор (Розвадовський) та духовенство собору.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Відразу після богослужіння у головному соборі єпархії, митрополит Іриней звершив велике освячення води на Дніпрі біля храму Собору святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна на Набережній м. Дніпро.

На завершення чину освячення архіпастир окропив вірян святою водою та привітав паству зі святом Богоявлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ