Додому Новини єпархії У день Богоявлення архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію

19 січня 2024 року, у день Богоявлення, Хрещення Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння. Під час великого повечір’я владика очолив святкову літію, а на утрені полієлей, за яким помазав всіх присутніх освяченим єлеєм.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Наприкінці Літургії Високопреосвященний ієрарх очолив Чин великого освячення води.

Після богослужіння Високопреосвященний владика привітав всіх присутніх з великим святом Богоявлення та преподав усім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ