Додому Новини єпархії У Світлий Четвер митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння у Павлограді

У Світлий Четвер митрополит Іриней очолив пасхальне богослужіння у Павлограді

9 травня 2024 року, у четвер Світлої седмиці, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Спаса-Нерукотворного Образу кафедральному соборі м. Павлоград Дніпропетровської області.

Перед богослужінням архіпастиря зустріли вихованці Недільної школи кафедрального собору.

За Літургією ієрарху співслужили секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, благочинний Павлоградського церковного округу і настоятель собору протоієрей Павел Бурлай, благочинний Юр’ївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз та духовенство єпархії.

За богослужінням молилися настоятелька Знаменівського жіночого монастиря с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області ігуменя Варвара (Бобер) та настоятелька Іосифовського жіночого монастиря с. Мар’ївка Новомосковського району (Кам’янська єпархія УПЦ) Дніпропетровської області ігуменя Анастасія (Соломаха), депутат Дніпропетровської обласної ради Артур Володимирович Мартовицький.

На малому вході, митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків єпархії.

Після читання Євангелія протоієрей Павел Бурлай оголосив Пасхальне послання митрополита Іринея.

За Літургією піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни пройшли хресним ходом навколо собору.

Насамкінець митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян із Великоднем.

Протоієрей Павел Бурлай та Артур Володимирович Мартовицький від імені духовенства та парафіян привітали митрополита Іринея з прийдешнім 85-м днем народження та подарували архіпастирю подарунки та квіти.

Митрополит Іриней подякував усім за теплі слова привітання та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ