Додому Новини єпархії Протоієрей Іоанн Мороз молитовно зустрів 70-річний ювілей з дня народження

Протоієрей Іоанн Мороз молитовно зустрів 70-річний ювілей з дня народження

20 січня 2024 року, у післясвято Богоявлення, Собор святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Iоанна, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у храмі в ім’я апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Тернівка Дніпропетровської області.

У цей день благочинний Юр’ївського церковного округу і настоятель храму в ім’я апостола і євангеліста Іоанна Богослова міста Тернівка Дніпропетровської області протоієрей Іоанна Мороз молитовно зустрів свій 70-річний ювілей з дня народження.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Юр’ївського церковного округу і настоятель храму протоієрей Іоанн Мороз, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Особливі подячні молитви були виголошені за ювіляра протоієрея Іоанна.

Богослужіння завершилось многоліттям.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди життєвого ювілею вручив протоієрею Іоанну Морозу орден Української Православної Церкви преподобних Антонія і Феодосія Печерських, І ступеня.

Митрополит Іриней привітав протоієрея Іоанна з 70-річним ювілеєм від дня народження та побажав Божої допомоги у подальших пастирських трудах.

До слів привітання на адресу іменинника приєдналися депутат Дніпропетровської обласної ради Артур Володимирович Мартовицький, представники Тернівської міської ради, духовенство та парафіяни храму.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ