Додому Новини єпархії Богослужіння у храмі 40 мучеників Севастійських міста Новомосковськ

Богослужіння у храмі 40 мучеників Севастійських міста Новомосковськ

22 березня 2023 року, у середу четвертої седмиці Великого посту, у день пам’яті 40 мучеників Севастійських, була звершена Літургія Передосвячених Дарів у храмі на честь 40 мучеників Севастійських. Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

За богослужінням ієрарху співслужили: секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 1-го Новомосковського церковного округу і настоятель храму протоієрей Андрій Шевчук, завідуючий канцелярією Дніпропетровського єпархіального управління архідиякон Анатолій (Чирченко), клірики храму та духовенство єпархії.

Під час богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив кліриків храму: протоієрея Романа Цешковського правом носіння хреста з прикрасами, ієрея Володимира Товт саном протоієрея.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Літургії був звершений чин славлення.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив протоієрея Андрія Шевчука орденом Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця.

Згідно клопотанню настоятеля храму протоієрея Андрія Шевчука, митрополит Іриней вручив грамоти трудівникам і благодійникам храму.

Насамкінець було виголошено многоліття.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ