Додому Новини єпархії Богослужіння у Навечір’я Різдва Христового у Преображенському соборі

Богослужіння у Навечір’я Різдва Христового у Преображенському соборі

6 січня 2024 року, у суботу перед Різдвом Христовим, Навечір’ям Різдва Христового (Різдвяний святвечір), вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста та Велику вечірню свята Різдва Христового у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після закінчення Великої вечірні, посеред храму перед іконою Різдва Христового, духовенство на чолі з Високопреосвященним владикою проспівали тропар та кондак свята Різдва Христового.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ