Додому Новини єпархії Божественна літургія у свято Похвали Пресвятої Богородиці в Преображенському соборі

20 квітня 2024 року, у суботу 5-ї седмиці Великого посту, свято Похвали Пресвятої Богородиці (Суботу Акафіста), вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері владика Андрій очолив читання Акафіста Пресвятій Богородиці.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо.

Також були виголошені заупокійні молитви за спокій душ невинно загиблих внаслідок трагічних подій в м. Дніпрі 19 квітня.

Після літургійного відпусту архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ