Додому Новини єпархії Митрополит Іриней очолив престольне свято храму Похвали Пресвятої Богородиці

Митрополит Іриней очолив престольне свято храму Похвали Пресвятої Богородиці

Митрополит Іриней очолив престольне свято храму Похвали Пресвятої Богородиці

20 квітня 2024 року, у суботу п’ятої седмиці Великого посту — свята Похвали Божої Матері (Суботи Акафіста), у храмі на честь Похвали Божої Матері м. Павлоград Дніпропетровської області, з нагоди престольного свята була звершена Божественна літургія святителя Іоанна Златоуста.

Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней у співслужінні секретаря єпархії протоієрея Миколая Ничипорука, благочинного Павлоградського церковного округу протоієрея Павла Бурлай, настоятеля храму протоієрея Димитрія Дрантюка та духовенства єпархії.

Перед богослужінням ієрарха зустріли вихованці недільної школи, яка діє при храмі.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни, та усіх спочилих православних християн, а також за новопреставлених жителів міста Дніпра та області, які загинули внаслідок ракетних обстрілів напередодні 19 квітня 2024 року.

Після Божественної літургії був звершений хресний хід та чин славлення.

Наприкінці богослужіння митрополит Іриней закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ