Додому Новини єпархії Чин відспівування новопреставленого протоієрея Андрія Шевчука

Чин відспівування новопреставленого протоієрея Андрія Шевчука

16 червня 2023 року, ієрархи та духовенство Каменської, Запорізької та Дніпропетровської єпархій УПЦ звершили чин відспівування благочинного І-го Новомосковського церковного округу, настоятеля храму святих 40-ка мучеників Севастійських та храму на честь Собору Архистратига Божого Михаїла м. Новомосковська, директора Піщанського ліцею Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області новопреставленого протоієрея Андрія Шевчука.

Протоієрей Андрій Шевчук відійшов до Господа 15 червня 2023 року на 52-му році життя.

Заупокійні богослужіння були звершені в Георгіївському храмі Свято-Миколаївського Самарського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області.

З благословіння керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій очолив заупокійну Божественну літургію і чин відспівування новопреставленого протоієрея Андрія Шевчука.

Після закінчення чину відспівування владика Іриней очолив заупокійну літію на монастирському кладовищі і звернувся до всіх присутніх зі словом пам’яті про новопреставленого протоієрея Андрія. Владика Іриней виразив слова співчуття рідним, близьким, прихожанам та колегам Піщанського ліцею, де протоієрей Андрій був директором останні два роки свого життя.

Поховали протоієрея Андрія Шевчука на монастирському кладовищі Свято-Миколаївського Самарського Пустинного чоловічого монастиря м. Новомосковська Дніпропетровської області.

Царство Небесне і вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Андрію.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ