Додому Новини єпархії Літургія у домовому храмі

Літургія у домовому храмі

16 червня 2023 року з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея була звершена Божественна літургія у домовому храмі на честь Священномученика Іринея, єпископа Ліонського при Дніпропетровському єпархіальному управлінні.

Літургію звершив секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук у співслужінні архідиякона Анатолія (Чирченко).

За богослужінням молився митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

На богослужінні співав хор під керуванням монахині Руфіни (Луцик).

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені молитви за упокій новопреставленого протоієрея Андрія Шевчука, який відійшов до Господа 15 червня 2023 року.

Насамкінець протоієрей Миколай подякував усім за спільну молитву.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ