Додому Новини єпархії День Тезоіменитства архієпископа Петропавлівського Андрія

День Тезоіменитства архієпископа Петропавлівського Андрія

13 грудня 2023 року, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

В цей день Високопреосвященний владика Андрій відзначив день свого небесного покровителя – святого апостола Андрія Первозванного.

Напередодні ввечері, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро, під час якого звершив полієлей та помазав всіх присутніх освяченим єлеєм.

За Літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були виголошені особливі молитовні прохання за здоров’я іменинника Високопреосвященного владику Андрія.

Наприкінці Літургії був звершений Чин славління святому апостолу Андрію.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, привітав зі святом та прийняв привітання з Днем Ангела від духовенства та всіх присутніх.

Того ж дня, в Адміністративно-Єпархіальному Центрі Дніпропетровської єпархії УПЦ владику Андрія привітав керуючий єпархією митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, а також вікарій Дніпропетровської єпархії архієпископ Новомосковський Євлогій та співробітники Єпархіального управління.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ