Додому Новини єпархії 14-та річниця архієрейської хіротонії архієпископа Новомосковського Євлогія

14-та річниця архієрейської хіротонії архієпископа Новомосковського Євлогія

13 грудня 2023 року, у день пам’яті апостола Андрія Первозванного та 14-ї річниці архієрейської хіротонії вікарія Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископа Новомосковського Євлогія, з нагоди престольного свята лівого Андріївського приділу Свято-Троїцького кафедрального собору м. Дніпро відбулось святкове богослужіння.

14 років тому, 13 грудня 2009 року, майбутнього архієпископа Євлогія, а тоді архімандрита Євлогія у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври висвятили у єпископа Новомосковського.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро очолив вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій. Архіпастирю співслужили клірики собору та гості у священному сані.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту протоієрей Володимир Аксютін від імені духовенства виголосив вітальне слово владиці Євлогію.

Архієпископ Євлогій подякував усім за спільну молитву та привітання.

*******

Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней також привітав архієпископа Євлогія з 14-ю річницею архієрейської П’ятидесятниці. Правлячий архієрей подякував владиці Євлогію за допомогу у справі управління єпархією та нелегкий подвиг єпископського служіння. Владика Іриней також побажав, щоб при здійсненні свого апостольського служіння він невпинно прагнув сповіщати спасительні Євангельські істини, утверджуючи народ у правді Божій та благочесті, наставляючи його у вірі, надії та християнській любові, дбаючи про розвиток церковно-парафіяльного життя у Новомосковському вікаріатстві.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ