Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив священницьку та дияконську хіротонії

Митрополит Іриней звершив священницьку та дияконську хіротонії

13 грудня 2023 року, у день пам’яті апостола Андрія Первозванного, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію в храмі на честь апостола Андрія Первозванного Лівобережного церковного округу м. Дніпро.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний ІІ-го Новомосковського церковного округу протоієрей Сергій Заброцький, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, настоятель храму протоієрей Анатолій Лисенко, духовенство Шепетівської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив священницьку хіротонію клірика храму на честь Смоленської ікони Божої Матері («Одигітрія») с. Королівка Новомосковського району Дніпропетровської області диякона Євгенія Борисевича та дияконську хіротонію Валерія Івченко, студента І класу Харківської духовної семінарії.

На завершення богослужіння священнослужителі та віряни звершили хресний хід.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней вручив настоятелю храму протоієрею Анатолію Лисенко орден УПЦ святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських, чудотворця.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ