Додому Новини єпархії Друга річниця від дня спочинку у Бозі протоієрея Ярослава Денеки

Друга річниця від дня спочинку у Бозі протоієрея Ярослава Денеки

26 лютого 2024 року, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив заупокійну Божественну літургію та панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Богослужіння були звершені з нагоди 2-ї річниці від дня смерті колишнього, багаторічного настоятеля Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро, блаженної пам’яті спочилого протоієрея Ярослава Денеки.

За богослужінням підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за всіх воїнів та невинно загиблих.

Після Літургії Високопреосвященний владика очолив соборну панахиду.

Після панихиди Владика звершив заупокійну літію на могилі протоієрея Ярослава Денеки.

Наприкінці богослужінь, Високопреосвященний ієрарх звернувся до присутніх зі словом пам’яті на честь спочилого отця Ярослава, в якому нагадав про його багаторічні труди на священицькій, духовно-культурній та просвітницькій ниві служіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ