4 жовтня 2022 року благочинний Павлоградського церковного округу, настоятель Спаса Нерукотворного Образа кафедрального собору м. Павлоград Дніпропетровської області протоієрей Павло Бурлай у співслужінні духовенства Павлоградського благочиння в с. Булахівка Павлоградського району звершили чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Андрія Васильовича Кириченко, який загинув 30 вересня 2022 року на 31 році життя.
Вічна пам’ять новопреставленому воїну Андрію!
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-04_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-andriya-kirichenko-1-435x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-04_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-andriya-kirichenko-2-773x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-04_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-andriya-kirichenko-3-773x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-04_duhovenstvo-pavlograda-vidspivali-zagiblogo-vijskovosluzhbovtsya-andriya-kirichenko-4-435x580.jpg)