Додому Новини єпархії Духовенство єпархії передали допомогу Херсонській єпархії УПЦ

Духовенство єпархії передали допомогу Херсонській єпархії УПЦ

10 липня 2023 року, з благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, клірик Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, настоятель Свято-Миколаївського храму на Монастирському острові м. Дніпро протоієрей Віталій Гребінюк вже втретє поспіль передав допомогу постраждалим жителям Херсонщини, яка була зібрана духовенством та парафіянами на приходах Дніпропетровської єпархії УПЦ.

Усього було передано близько 3 тон допомоги, а саме продукти харчування: тушонка, соняшникова олія та смаколики; засоби гігієни, побутова хімія та медикаменти.

Делегацію з м. Дніпро зустрів митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн на території Свято-Духівського кафедрального собору м. Херсон, який подякував за надану гуманітарну допомогу для постраждалих жителів Херсонщини.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ