Додому Майбутні події Дитяча недільна школа в ім’я апостола Андрія Первозваного запрошує на навчання дітей...

Дитяча недільна школа в ім’я апостола Андрія Первозваного запрошує на навчання дітей віком від 7 років

Дитяча недільна школа в ім'я апостола Андрія Первозваного запрошує на навчання дітей віком від 7 років

Заняття проводяться у неділю

Графік навчання:

09:00-09:45 Храмознавство (для двох груп),

09:55-10:40 Творчість (1 група) та хоровий спів (2 група),

10:50-11:35 Хоровий спів (1 група) та творчість (2 група).

У програмі навчання такі предмети: Закон Божий, Біблійна історія, Храмознавство, Хоровий спів.

Заняття вестимуться у кількох вікових групах. Робота з дітьми ведеться досвідченими викладачами відповідно до затверджених програм. Під час навчального року проводитимуться спільні заходи, присвячені головним церковним святам та відповідно до навчального плану. На додаток до основної освітньої програми існує додаткова підготовка та проведення спільних з батьками екскурсій, паломництв, благодійних ялинок.

З усіх питань звертатись до недільної школи за телефоном: +38 (066) 412 49 27