Додому Новини єпархії Духовенство єпархії відспівали загиблого військовослужбовця Юрія Лисняка

Духовенство єпархії відспівали загиблого військовослужбовця Юрія Лисняка

У середу, 14 грудня 2022 року клірики Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, настоятель Свято-Троїцького храму м. Дніпра протоієрей Олександр Горбалюк та керівник єпархіального відділу по благодійності та соціальному служінню Дніпропетровської єпархії, настоятель Свято-Покровського храму м. Дніпра, протоієрей Максим Злобін, звершили чин відспівування, та провели в останню путь у м. Дніпрі, командира 2 стрілецького відділення, першого стрілецького взводу, першої стрілецької роти, сержанта Юрія Анатолійовича Лисняка (1965 р.н), який 11 грудня цього року загинув на сході нашої Батьківщини, захищаючи Україну від зовнішньої воєнної агресії.

Після звершення чину відспівування, клірики єпархії висловили свої співчуття рідним та близьким загиблого воїна, та молитовно побажали спочилому Царства Небесного, вічної пам’яті, та висловили надію, що пам’ять про подвиг полеглого воїна Юрія буде навічно вписана у історію України та нашого народу.

Царство Небесне та вічний спокій воїну Юрію!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ