Додому Новини єпархії Громади храмів єпархії передали допомогу Криничанському психоневрологічному інтернату (+відео)

14 січня 2024 року, у Неділю перед Богоявленням, день пам’яті святителя Василія Великого та свята Обрізання Господнього, представники релігійних громад храмів Дніпропетровської єпархії УПЦ відвідали Комунальний заклад «Криничанський психоневрологічний інтернат» в с. Зелена Долина Криничанського району Дніпропетровської області.

Вихованцям інтернату були передані 150 продуктових наборів, 15 ящиків з фруктами, крупи 20 кг., соняшникова олія 20 літрів, мука 50 кг., кондитерська випічка 6 ящиків та одяг.

Усім вихованцям інтернату було передано благословення від керуючого Дніпропетровської єпархії УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ