Додому Новини єпархії Ігуменя Варвара молитовно зустріла 55-річний ювілей з дня народження

Ігуменя Варвара молитовно зустріла 55-річний ювілей з дня народження

26 січня 2024 року, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію у Знаменському жіночому монастирі в с. Вербівське Синельниківського району Дніпропетровської області.

У цей день настоятелька Знаменського жіночого монастиря ігуменя Варвара (Бобер) молитовно зустріла свій 55-річний ювілей з дня народження.

За Божественною літургією у головному храмі обителі ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, клірики обителі та духовенство єпархії.

За богослужінням молилася настоятелька Знаменського жіночого монастиря с. Вербівське ігуменя Варвара (Бобер) та сестри обителі.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Особливі подячні молитви були виголошені за ігуменю Варвару.

Богослужіння завершилось многоліттям.

Митрополит Іриней привітав ігуменю Варвару з 55-річним ювілеєм. На молитовну згадку ієрарх подарував ігумені Варварі ікону великомучениці Варвари та вручив єпархіальну грамоту.

До слів привітання на адресу ігумені приєдналися духовенство, парафіяни, паломники та сестри обителі.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ