Додому Новини єпархії Ієрархи єпархії звершили Божественну літургію в Преображенському соборі

Ієрархи єпархії звершили Божественну літургію в Преображенському соборі

7 грудня 2023 року, у день пам’яті великомучениці Єкатерини, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята лівого Єкатерининського приділу Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Дніпро очолив Божественну літургію.

За Літургією ієрарху співслужили: вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Новомосковський Євлогій, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ і настоятель собору архієпископ Петропавлівський Андрій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, благочинний лікарняних храмів єпархії протоієрей Георгій Захарченко, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, керівник єпархіального відділу у справах сім’ї протоієрей В’ячеслав Білохатнюк, клірики собору, духовенство Київської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней удостоїв церковних нагород кліриків собору.

Після читання святого Євангелія владика Євлогій звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією піднесли подячні прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав архіпастирів, духовенство та парафіян з престольним святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ