Додому Новини єпархії Ієрархи УПЦ привітали протоієрея Василія Бринзей з життєвим ювілеєм (+відео)

Ієрархи УПЦ привітали протоієрея Василія Бринзей з життєвим ювілеєм (+відео)

Ієрархи УПЦ привітали протоієрея Василія Бринзей з життєвим ювілеєм

28 січня 2024 року, у Неділю 34-ту після П’ятидесятниці, у храмі на честь Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних м. Дніпро була відслужена святкова Божественна літургія.

Богослужіння очолив постійний член Священного Синоду Української Православної Церкви митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

Ієрарху співслужили митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, архієпископ Новомосковський Євлогій, архієпископ Петропавлівський Андрій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу і настоятель храму протоієрей Василій Бринзей, клірики храму та духовенство Дніпропетровської, Запорізької, Кременчуцької та Хустської єпархій.

22 січня 2024 року благочинний Дніпровського районного церковного округу і настоятель храму протоієрей Василій Бринзей молитовно зустрів свій 60-річний ювілей з дня народження.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Особливі подячні молитви були виголошені за ювіляра протоієрея Василія.

На запричастному вірші казначей Хустської єпархії протоієрей Іоанн Петечел звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Богослужіння завершилось чином славлення та многоліттям.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Марк з нагоди життєвого ювілею вручив протоієрею Василію Бринзей орден Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця.

Митрополит Іриней привітав протоієрея Василія з 60-річним ювілеєм від дня народження та побажав Божої допомоги у подальших пастирських трудах. На молитовну згадку ієрарх подарував імениннику ікону благовірного великого князя Олександра Невського.

Митрополит Марк подякував усім присутнім архієреям за спільну молитву. З нагоди 15-річчя прославлення преподобного Іова Угольського, владика Марк вручив пам’ятні медалі Хустської єпархії митрополиту Іринею та протоієрею Василію Бринзей.

До слів привітання на адресу ювіляра приєдналися архієреї, духовенство, парафіяни та гості, які прибули на свято.

Протоієрей Василій Бринзей в свою чергу подякував усім за молитви та привітання.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ