Додому Новини єпархії Клірик єпархії звершив відспівування військового Сергія Кисельова

Клірик єпархії звершив відспівування військового Сергія Кисельова

Клірик єпархії звершив відспівування військового Сергія Кисельова

15 грудня 2022 року клірик Дніпропетровської єпархії УПЦ, настоятель храму Дванадцяти Апостолів с. Новоолександрівка Синельниківського району Дніпропетровської області протоієрей Петро Горзов у селі Миролюбівка Синельниківського району Дніпропетровської області, звершив чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Сергія Вікторовича Кисельова.

Сергій Кисельов народився 22 жовтня 1975 року в м. Запоріжжя. Після навчання в школі здобував освіту в Запорізькому професійно-технічному училищі № 17. Потім був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил – в школу молодших командирів в м. Київ, після чого отримав направлення на службу в пожежній частині міста Чертков Хмельницької області. По завершенню армійської служби працював в Запоріжсталі, Дніпроспецсталі, займався ремонтом МІГів на підприємстві оборонної промисловості. 12 жовтня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації в особливий період та направлений на фронт в лави військової частини А 1302, служив кулеметником 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону солдатом. Захищав Батьківщину до останнього подиху та загинув 23 листопада 2022 року під час виконання бойових завдань по захисту України поблизу населеного пункту Соледар Донецької області. Вдома на Сергія не дочекалися троє діточок, близькі й рідні люди. Йому було всього 47 років. Сергій Кисельов був мужнім захисником та справжнім патріотом України.

Слава Герою і вічна пам’ять! Висловлюємо глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ